Účinný spôsob, ako sa zbaviť vrások

Hoci existuje množstvo krémov proti vráskam a sérových doplnkov, môžete uprednostniť prirodzené spôsoby, ako sa zbaviť vrások. Môžete to dosiahnuť tým, že budete udržovať pokožku hydratovanú a pevnejšiu pomocou správneho výberu životného štýlu.

vrásky

Pite veľa vody.Aspoň 8 pohárov vody každý deň. To vám pomôže zbaviť vaše telo toxínov a podporiť tak zdravú, žiariacu pleť. Do celkového denného príjmu tekutín počítajte aj ovocné šťavy, čaj, kávu a ochutené vody.Pridajte plátok citrónu do vody, aby ste zjasnili pokožku a zmiernili vrásky. Nielen vaša tvár, ale aj vaše telo sa vám odvďačí.

Stavte na prírodný zvlhčovač.Použite niekoľko kvapiek prírodného oleja, ako je olivový alebo kokosový, na pokožku tela alebo tváre dvakrát denne. To pomôže udržať vlhkosť pokožky, čím sa zmiernia aj vrásky. Niektoré prírodné hydratačné látky zahŕňajú:

Olivový olej
Konopný olej
Ružový olej
Ricínový olej
Kokosový olej
Bambucké maslo
Aloe vera

olejíček

Používajte esenciálne oleje, ktoré sú zdrojom antioxidantov. Môžete pridať niekoľko kvapiek esenciálnych olejov do vášho hydratačného krému. Niektoré oleje majú vysokú koncentráciu antioxidantov, a pomáhajú tak pokožke bojovať proti voľným radikálom, čo spomaľuje príznaky starnutia. Najlepšie sú tieto éterické oleje:

levanduľa
tymián
klinček
eukalyptus
škorica
jalovec
bazalka
harmanček
koriander
rasca

Vyberte rôzne oleje pre mastnú a kombinovanú pleť. Dokonca aj ľudia s mastnou a kombinovanou pleťou potrebujú hydratáciu pre svoju pleť. To vám môže pomôcť zbaviť sa vrások a môže dokonca znížiť začervenanie a prílišný lesk tváre. Vyberte si ľahšie prírodné oleje na zvlhčenie mastnej pokožky, ako napríklad:

Argánový olej
Jojobový olej
Hroznový olej
Konopný olej

2.0
01