Kardigan osvieži Váš šatník

V dnešnom svete módy sa objavujú vkusné kúsky, ktoré dokonale dokážu zladiť Váš celkový out fit. Medzi takéto kúsky patrí napríklad kardigan. Mnohý z Vás možno netušia čo je kardigan, alebo si ho popletú so svetrom. Pravda je, že kardigan až tak ďaleko od svetra nemá a predsa má. Rozdiel medzi kardiganom je v tom, kdežto sveter sa zväčša oblieka cez hlavu a býva teplejší, kdežto kardigan je strihom podstatne dlhší, voľnejší, môže mať veľké vrecká ale nemusí, býva zväčša nejako zdobený alebo je v jednotnej farbe a nosí sa na tričku, tielku len tak voľne oblečený bez zapínania.

pulover vs kardigan

Popravde, dnes si už dokážete zohnať kardigan aj so zapínaním, no je to skôr výnimkou. Kardigan dopĺňa ležérnu a voľnú módu no pod dohľadom pri výbere jeho celkového prevedenia a zdobenia dokáže perfektne doplniť Váš šatník aj v smere elegancie a šarmu. Kardigan je možné zaobstarať do šatníka rovnako tak dámsky ako aj pánsky. Ponuka na trhu je skutočne bohatá od dlhých kardigánov až k členkom alebo s dĺžkou po kolená a taktiež jeho prevedenie môže byť skutočne rôzne, od krásnych jesenných pestrých farieb až po jednoduché pastelové ši zemité farby v jednom tóne, či s jemnou farebnou kombináciou v dvoch- troch farbách.

pletenina modra

Kardigan Vám dokáže krásne doplniť Váš celkový vzhľad, netreba sa len báť kombinovať skutočne rôzne kúsky oblečenia a sami zistíte, ze niektoré kúsky prvotne sa k sebe absolútne nehodiace v kombinácii s kardigánom Vám perfektne doladia celkový out-fit. V každom prípade však platí, málo je niekedy viac, preto pod kardigan úplne pokojne môžete voliť absolútne obyčajné nohavice či rifle, v ktorých sa cítite pohodlne a tie už potom doladiť ľahkým tričkom, či blúzkou a verte, že Váš konečný out-fit bude dokonalý. Kardigan je možné nosiť viacmenej počas každého ročného obdobia. Prepadnite jeho čaru a vyberte si nejaký do svojho šatníka. Neoľutujete.