Kvalitné konštrukcie si vyžadujú aj kvalitné súčasti a prvky

Na slovenskom trhu pôsobí spoločnosť LM-MONT, založená v roku 2008 a v súčasnosti moderná a dynamická spoločnosť. Zameriava sa na výrobu a realizácie sklenených a hliníkových konštrukcií, v ktorých má od svojho vzniku už veľa praxe a skúseností.Contemporary-Modern-House-Design-6.1539270983.8601

LM-MONT je spoločnosť, ktorej realizácie sa nachádzajú na stavbách aj mimo hraníc Slovenska. Vyrába hliníkové a sklenené konštrukcie, patrí k dynamicky sa rozvíjajúcim spoločnostiam, ktorá spája výnimočné inovatívne riešenia s kvalitnými materiálmi, z čoho vznikajú dizajnovo a technicky prepracované konštrukcie. Zákazníkom dokážu ponúknuť moderné a nadčasové riešenia, spolupracujú aj s architektmi a projektantmi či dizajnérmi, ktorí ich produkty odporúčajú či navrhujú vo svojich projektoch. Spoločnosť má záujem na tom, aby neustále zdokonaľovala technológie výroby, inovovala výrobné procesy, čo ide ruka v ruke s prepracovanými konečnými konštrukciami a dizajnovými skvostami.

Každý zákazník, ktorý osloví túto spoločnosť a požiada ju o spoluprácu, si môže byť istý, že to bude kvalitná, na vysokej úrovni odvedená práca. Vďaka práci profesionálnych technikov každý záujemca má u nich zabezpečený kompletný servis, poradenstvo a vypracovanie projektovej dokumentácie samotnou realizáciou končiac. Z ponuky spoločnosti si môžete vybrať realizácie hliníkových okien, dverí, zasklených stien alebo aj celé zostavy fasád, garážové hliníkové brány, systémy, produkty a realizácie zo skla, napríklad steny, sprchovacie kúty, prístrešky, zábradlia vrátane kovaní a tiež konštrukcie z ohýbaného, nepriestrelného či protipožiarneho skla.

po1

Súčasťou dverových a montážnych profilov je horné rameno s kotviacim prvkom s označením 9117G https://lmmont.sk/produkt/9117g/, ktorým sú vybavené hliníkové dvere. Konštrukcie od spoločnosti LM-MONT sa vyznačujú kvalitou výroby aj realizácie, takže každý zákazník sa môže spoľahnúť, že konštrukcie od tejto firmy budú na ich stavbe skvostom dlhé roky.