Nálepky na fľašiach vám pripomenú váš významný deň

Oslavy sa konajú v priestoroch, kde sa sedí, tancuje a popritom sa konzumujú jedlá a popíja dobré vínko. Každá takáto udalosť má svoje špecifiká, ktoré treba dodržať, prípadne urobiť aj niečo navyše, aby bol zážitok z nej nezabudnuteľný a príjemný. Prípravy tak vyžadujú dlhší čas, aby všetko vyšlo na 100 percent.

cocktail-1535518_640

Pred samotnou akciou treba vybaviť mnoho vecí, objednať miestnosť pre uzavretú spoločnosť, rozposlať pozvánky, zabezpečiť menu, hudbu či samotnú výzdobu. Významnú udalosť v živote nám môžu ešte dlho pripomínať rôzne darčekové predmety s pripomienkou toho slávnostného dňa, napríklad etiketami na vínových fľašiach s textom na tému oslavy. Nálepky sú tlačené na samolepiacu fóliu alebo papier, ktoré sa potom jednoducho aplikujú na fľaše. Samolepiaca fólia je dokonca vodoodolná, a tak je možné fľaše s ňou uskladňovať vo vedrách s vodou alebo vo vlhkých pivniciach. Papier je určený na jednorazové použitie ako je narodenie dieťaťa, krstiny, svadba a podobne.

Na fľašu sa samolepiace etikety lepia veľmi jednoducho, a to vďaka predrezanému podkladovému papieru. Jednoduchšia manipulácia je s fóliovými etiketami, sú pružnejšie a nalepiť sa dajú aj pomocou rozprašovača na kvety, ktorým nastriekate jemnú vrstvu vody na lepiacu časť etikety, až potom prilepíte na fľašu. Správne ju umiestniť na fľašu nie je problém, lebo je možné s ňou ešte voľne pohybovať, až kým nebudete spokojní. Takto ozdobené fľaše sú výborným doplnkom svadobného stola a tiež spomienkovým darčekom pre hostí. Na nich totiž môže byť nalepky na flase zobrazený text, fotografie oslávenca či mladomanželov, vtipné texty, karikatúry a podobne. Vlastným nápadom sa nebráňte, dodajú predmetom originálny nádych a budú nevšednou pripomienkou slávnostnej chvíle.

11126-scaled

Etikety majú štandardný rozmer 8×11 cm, ale na požiadanie vám grafik vyrobí aj takzvané mini etikety, v tvare tradičného obdĺžnika alebo akéhokoľvek iného tvaru podľa vašich predstáv.