Sprchový kút zo skla

Staviate novostavbu a rozhodujete sa pre nový štýl a vzhľad kúpeľne alebo rekonštruujete? Vaša kúpeľňa by mala vyzerať modernejšie a štýlovejšie? V akomkoľvek prípade, kúpeľňa je miesto, ktoré najčastejšie navštevujú domáci obyvatelia, ale veľmi často je miestom, kam zavíta aj vaša návšteva. Preto nestačí mať peknú obývačku, mali by ste sa snažiť udržiavať aj vašu kúpeľňu. A to aj pre váš dobrý pocit. Zariadenie kúpeľne je presne dané a so zariadením sa moc experimentovať nedá. Umývadlo, WC a vaňa. Klasická kúpeľňa vo väčšine domoch a bytoch.

kúpeľňa

Ale chceli by ste sa trochu odlíšiť a vybudovať si kúpeľňu svojich snov, akú môžete vidieť aj v katalógoch od interiérových návrhárov? Potom je to jednoduché riešenie. Zvoľte si do vašej kúpeľne sprchovací kút. No nie obyčajný. V prípade starodávnych masívnych sprchovacích kútov osadeného vaničkou sa na vašu kúpeľňu nikto nepozrie a nepovie aké to tu je moderné. Musíte zvoliť prevedenie sprchovacieho kútu, ktoré je momentálne v kurze. A tým je minimalistický sprchovací kút osadený na podlahe so sklenenou zástenou. V jednoduchosti je krása.

sklenená zástena

A práve taký je sprchovací kút, ktorý v podstate tvorí len sprchová hadica a sklenená zástena. Prečo si vybrať práve sklenenú zástenu? Pretože je to moderné a praktické. Pokiaľ vám to miesto dovoľuje nemusíte riešiť žiadne otváracie či posuvné dvere na sprchovom kúte, ale stačí osadiť iba zástenu, ktorá bude zabraňovať špliechaniu vody do kúpeľne a vy jednoducho vojdete a vyjdete zo sprchového kúta bez nutnosti otvárania dverí. V sprchovom kúte nebudete uzatvorení. Sklo bez rámu pôsobí mimoriadne elegantne. Sklo je čistý materiál a čoraz častejšie sa využívajú viaceré prvky v celom interiéri. Jeho hlavnou výhodou je optické zväčšenie miestnosti. Navštívte stránku lmmont.sk a dozviete sa o možnosti montáže sklenenej sprchovej zásteny viac.