Objavte nekonečnú ponuku sklenených dverí.

V minulosti neboli sklenené dvere veľmi populárne z dôvodu negatívnych skúseností súvisiacich s ich bezpečnosťou. Dnes už otázka bezpečnosti sklenených dverí je vyriešená používaním 8 milimetrového kaleného bezpečnostného skla, ktoré ani v prípade rozbitia nikomu neublíži. No klientov dnes zaujíma skôr rozmanitosť ponuky, pretože veľký počet klientov si vyžaduje dvere na mieru, ktoré budú výnimočné a jedinečné. Individuálne požiadavky týchto klientov prinútili výrobcov sklenených dverí rozšíriť a zatraktívniť svoju ponuku.

sklenené dvere

Široká ponuka napr. u dverí vyrobených z dreva je zabezpečená množstvom farebných odtieňov a rôznych druhov povrchov. No dnes už ani sklenené dvere v rôznorodosti nezaostávajú za svojimi konkurentmi. Už dávno pominuli časy, keď ponuka sklenených dverí bola veľmi chudobná a počet ponúkaných typov dverí by sme napočítali na prstoch jednej ruky. Široká ponuka je zabezpečená nekonečnou škálou možností povrchovej úpravy dverí. Sklenené dvere môžu byť buď zo skla číreho alebo skla pieskovaného. Pieskované sklo sa používa všade tam, kde je potrebné zabezpečiť určitú dávku súkromia. Povrch dverí je možné navyše skrášľovať a vylepšovať rôznymi vzormi, čím sa vytvára nekonečná ponuka jedinečných sklenených dverí. Rôzne motívy na dverách vytvorené nalepením fólie alebo modernou potlačou skla dodávajú skleneným dverám nenapodobiteľnú dávku elegancie. Veľmi luxusne tiež pôsobia dvere, ktorých povrch je doplnený motívmi pomocou technológie pieskovania.

sklenené dvere

Aby sklenené dvere pôsobili naozaj výnimočne a luxusne, potrebujú aj kvalitné kovanie. Aj to najkvalitnejšie sklo zdobené umeleckými alebo modernými vzormi bez kovania z kvalitných materiálov bude pôsobiť na svoje okolie lacným dojmom. No podobným problémom sa určite vyhnete so sklenenými dverami https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/. Kombinácia luxusného skla a najkvalitnejšieho moderného kovania je zárukou maximálnej spokojnosti aj náročných klientov.