Potešte priateľov, či rodinu a obdarujte ich nezabudnuteľným darčekom


Kvety – trochu inak
Na rovinu si povedzme, ktorú ženu by nepotešila kytica kvetov? Kvety sú znakom ženskosti, a preto na ne nežné pohlavie bude mať vždy slabosť. Každého milovníka prírody však poteší aj malý kvietok v črepníku, ktorým si môže skrášliť byt. Ak ste tak trochu kutil/-ka, črepník môžete sami ozdobiť a doplniť ho o niečo originálne, čo priamo súvisí s osobou, ktorej túto drobnosť darujete.

laptop

Spomienky
Spomienky sú veľmi vzácne a nie je na škodu si ich pripomínať deň čo deň. Stačí na to skvelý rámček na fotky, ktorý dnes zoženiete v akomkoľvek nákupnom centre, trochu kreativity na prípadne úpravy a nakoniec to najdôležitejšie – fotky s milovanou osobou, ktoré zachytávajú tie najkrajšie spoločné zážitky!

Kozmetika
Teraz nemám na mysli drahý parfém, ktorý ste svojej mamine, či drahej polovičke darovali minulé Vianoce. Čo tak zájsť do drogérie a zozbierať kúsky obľúbenej kozmetiky vášho blížneho a zviazať ich ozdobnou mašľou? Jednoduché, rýchle a verte mi, koho by nepotešil fakt, že dokonale poznáte kozmetiku, ktorú používa?

svíčka

Kniha, či obľúbená hudba
Ak je osoba, ktorú chcete obdarovať knihomoľ, problém máte vyriešený. Nie je nič ľahšie ako ísť do kníhkupectva a vybrať si z toho veľkého množstva. Avšak je dôležité aspoň trochu poznať štýl a vkus danej osoby, aby ste pri výbere nestrielali úplne mimo. To platí aj pri hudbe, CD obľúbenej skupiny, či speváka nemôže nič pokaziť. Môžete siahnuť aj po retro verzii – platni.

Zážitok
Teraz niečo nehmotné, ale aj napriek tomu veľmi cenné. Zážitky sú niečo, čo daná osoba prežije na vlastnej koži. Vezmite priateľa, či kamarátku na koncert, kúpte lístky do divadla alebo na inú atrakciu. Alebo len tak vybehnite na túru a spravte si príjemný deň. Počas leta môžete ísť na festival a spojiť tak príjemné s užitočným.

dekorace

Láska ide cez žalúdok
Nič nie je krajšie ako stráviť večer v reštaurácii na chutnej večeri. U menej náročných stačí aj večera v pizzeri. Ak však viete aspoň kúsok variť a baví vás to, navarte niečo sami. Dotyčnú osobu tým veľmi potešíte. Nevešajte hlavu, nemusí to byť predsa umelecké dielo, ide o prekvapenie a o radosť, ktorú tým spôsobíte!