Prečo sa ženám páčia biznismeni?


Dnes sú muži pracujúci v kanceláriách populárni. Možno preto, že pracujú v tom istom prostredí ako ženy? A stretávajú sa tam pravidelne? Muži, ktorý pracujú fyzicky sa im moc neľúbia. Ľúbi sa im, keď sa muž o seba stará. Po práci uteká do fitnes centra alebo do posilňovne. Nepáči sa im, keď muž tieto svaly získa pri normálne práci, ktorá ho naopak ešte aj živí.

management

Prečo je tomu tak?

1.       Dnes nie je ani moderné pracovať v robote fyzicky, ale psychicky. Fyzická práca je dnes neuznávaná a skôr podradná. Ten, čo pracuje fyzicky je fuj, lebo je špinavý od roboty a smrdí, lebo sa spotil pri fyzickej námahe. Ženy neláka predstava, že im muž nevonia a chodí domov v špinavých montérkach, ktoré smrdia.
2.       Business Man je považovaný za vyššiu vrstvu v spoločnosti ako nejaký robotník, ktorý vykonáva fyzicky náročnú prácu. To je nižšia vrstva, ktorá sa vo svete neuznáva za hodnotu. A ženu láka mať chlapa, ktorého jej každá druhá závidí, pretože má vysoké postavenie v spoločnosti a vo firme.

tým

3.       Vyšší plat je takisto určite lákadlom pre nezadané ženy. Nenarážam tým len  na zlatokopky, ale každá ženy túži byť predsa zabezpečená, aby sa sama nemusela trápiť. Chce mať istotu v mužovi. Chce sa naňho vedieť spoľahnúť v oblasti financii, aby nemuseli každý mesiac nedočkavo čakať  na výplatu. Istota a bezpečie je veľmi dôležité.
4.       Skôr sa stretnú s mužmi pracujúcimi v kancelárii ako s mužmi, ktorý pracujú na stavbách alebo niekde inde. Dnes sa už nenosí, že by si niekto od niekoho pýtal telefónne číslo na ulici, ale väčšinou sa ľudia zoznamujú na internete alebo niekde v spoločnosti. A žena pracujúca v kancelárii a muž pracujúci na stavbe asi veľa spoločných spoločenských udalostí nemajú.
Myslím, že to by tých dôvodov už aj stačilo. Nie je dôležitá kvantita, ale kvalita a preto sa nechcem už opakovať, pretože mnoho ďalších dôvodov vychádza z týchto štyroch hlavných.