Aplikácie na dokonalú jarnú očistu


Jar je často sprevádzaná jarnou únavou, čo má za následok že namiesto aktívneho začiatku roka, strávime prvé jarné dni v posteli s chronickou únavou. Je to normálne? Čo robiť, aby vás nezasiahla neprekonateľná únava, z ktorej sa neviete vymotať. Áno, je to normálne. Jarná únava postihne takmer dve tretiny populácie. Existujú však ľudia, ktorý sa jej dokážu vzoprieť a ľudia, ktorý jej naplno podľahnú. A jedna tretina ostáva šťastná bez príznakov jarnej únavy.

iphone

Čo by to však bol za svet, kde by nám programátori aplikácii nechceli pomôcť s jarnou únavou. Najlepším liekom na jarnú únavu je vraj detox. Ako sa môžeme úspešne detoxikovať? Váš smartfón vám k tomu rýchlo a jednoducho pomôže.
Treba dbať na dostatočný pitný režim. Túto vetu už máme napočúvanú z viacerých zdrojov. No napriek tomu ju asi nechceme počuť. Samy totiž dobre vieme, že na dostatočný pitný režim zabúdame. Práve na to je tu jedinečná aplikácia, ktorá vám v priebehu dňa pravidelne pripomína, že je čas sa poriadne napiť čistej vody. Alebo aspoň minerálnej vody. Ak s tým máte problém,  jednoznačne odporúčam, veď telefón dnes nosíte všade so sebou.

Ak chcete správne detoxikovať, treba obmedziť aj vaše fajčenie. Vlastne najlepšie by bolo, keby ste prestali fajčiť úplne. S týmto predsavzatím alebo vaším odhodlaním vám pomôže vaša jedinečná aplikácia. Je v nej navrhnutý dokonalý plán na stopnutie vašej závislosti. Za vaše úspechy vás aj odmení, čo je veľmi dobrý motivátor. Nemáte pocit povinnosti, ale skôr, že sa hráte.

nokia

Detoxikácia organizmu sa dá výborne praktizovať, ak máte v obľube rôzne nápoje typu smoothies. Aplikácia vám vie pripraviť na každý deň rôzny z týchto nápojov. Je tam 124 receptov, takže minimálne 124 dní vás táto aplikácia nenechá v štichu. Je však založená na 30 dňovej výzve, ale vy, ak budete chcieť, môžete kľudne pokračovať aj ďalej.