Stráž výpredaj

Už ste si tiež častokrát hovorili, že v niektorých obchodoch občas žiaľ predávajú predražené oblečenie, ktoré si kupujú len tí, ktorí majú veľa peňazí? Tiež som si to tak hovorila a celkom dlho. Skoro pri každom obchode, okolo ktorého som prešla. Nestačila som sa totiž čudovať, keď som sa pozrela do niektorej z nákladov na ceny. Normálne mi stáli vlasy na hlave. Cena bola skutočne vysoká. A hovorila som si v tom čase, že naozaj neviem, či by som za oblečenie toľko peňazí niekedy dala. Určite to veľa ľudí má podobne ako ja. Niekedy sa nestačíme diviť svojim vlastným očiam.

m

Tovar je to napríklad nádherný, ale aj keď nemá cenu viac stoviek alebo tisícok, niektoré obchody si to aj tak urobia po svojom a dávajú vysoké ceny, ktoré veľa ľudí nechápe. A tak sa jednoducho potom stáva, že v týchto obchodoch naozaj nakupujú len majetní ľudia, ktorým nevadí napríklad za jeden kúsok oblečenia dať tisíc korún. To sa mi zdá skutočne veľa, ale samozrejme každý môže mať iný názor. A pýtate sa, ako teda nakupovať v týchto obchodoch, keď majú neskutočne vysoké ceny? Jednoducho sú v roku také obdobia, kedy má množstvo obchodov veľké zľavy. Do niektorých týchto obchodov patria aj tie obchody s drahším oblečením.

m

Keďže je ale v tom čase obdobie zliav a tieto obchody ponúkajú obrovský výpredaj (niekedy vo výpredaji môžu byť posledné kúsky tovaru), tak tento tovar má napríklad polovičnú cenu, než predtým. Niekedy zľavy bývajú aj väčšie ako polovičné, niektoré obchody môžu mať zľavy až šesťdesiat percent. To je ale zase na každom obchode. U každého toto neplatí a nemá až také veľké zľavy, ale väčšina obchodov toto ponúka. A toto je samozrejme pre ľudí čo nemajú také veľké množstvo peňazí veľmi výhodné, že dostanú tovar, ktorý sa im páči, napríklad za polovicu pôvodnej ceny. Preto pokiaľ patríte medzi nich, určite strážte zľavy a výpredaj. Stojí to za to.