Zarábate dostatok?

Možno je pre vás veľmi vtipné, keď sa hovorí o peniazoch a keď si myslíte, že všetko nie je v poriadku, mali by ste s tým začať niečo robiť. Aj keď možno nie všetko je celkom ideálne, verte tomu, že peniaze by ste mali milovať. A na niečo sú predsa len veľmi dobré. Napríklad na to, že aj keď sú niektoré veci jednoducho neúnosné, keď si niečo kúpite, tak sa s tým dá vždy pracovať. Takže, verte tomu, že nakoniec budete spokojný. A verte tomu, že aj keď sa vám niečo nezdá, mali by ste sa s tým zmieriť. Pretože aj keď sa na niektoré veci nedá pozrieť bez peňazí, mali by ste sa zamerať na veci, na ktorých vážne záleží a aj keď sa chcete brániť, peniaze sú jednou z nich.

peníze
 
Ak máte pocit, že niečo nie je úplne v poriadku, mali by ste to zmeniť. Na niektoré veci sa musíte pozrieť reálne a musíte urobiť všetko preto, aby ste boli spokojný a hlavne, aby boli veci podľa vás. No, na začiatok si musíte uvedomiť, prečo chcete mať peniaze. Je jasné, že v prvom rade je to prežitie, ale pôjdeme ešte ďalej. Keď viete, čo chcete, mali by ste na tom pracovať. A urobiť si radosť, keď máte naozaj celkom dosť peňazí.

pomůcky
 
Niekedy je až smiešne, že veci, na ktorých chcete pracovať, sú aj veci, s ktorými sa len veľmi ťažko zmierite, keď vám nejdú. A je to aj vtedy, keď nezarábate dosť peňazí alebo teda aspoň nie toľko, koľko by ste vo svojom živote chceli zarábať. Aj keď si musíte urobiť plán toho, čo chcete aj rozmýšľať nad tým či máte dobrú prácu. A či by nebolo dobré zmeniť prácu, keď chcete kupovať a mať veci, ktoré sú pre vás vážne dôležité. Verte tomu, že možno je zmena práce to najlepšie. Je však len a len na vás, ako sa postavíte k veciam, ktoré sú pre vás dôležité. Či peniaze, ktoré v práci zarábate, alebo niečo iné. Niektorá práca vám možno neprinesie veľa peňazí, ale cítite sa v nej dobre. A aj to je veľmi dôležité.