Ako na vianočnú výzdobu?

Keď sa rodina a priatelia zhromaždia na vianočný večierok či vianočnú večeru u vás doma, budete určite chcieť prekvapiť svojich hostí s krásne vyzdobeným stolom, ktorý dá zvláštnu vianočnú atmosféru. Dekorácia vianočného stola spravidla zahŕňa krásnu centrálnu časť a ďalšie malé dekorové prvky v celej svojej kráse. A niekedy je doplnená aj dekoráciou celej miestnosti s vianočnými ozdobami.

dárek

· Najdôležitejšie je, že dekorácie na vianočný stôl môžu byť vyrobené z takmer akéhokoľvek materiálu. Kvety, ovocie, sviečky, rastliny, sladkosti, tkaniny – to všetko sa dá skvele využiť, ak ste dostatočne kreatívny človek.
· Pokúste sa ozdobiť slávnostný stôl s girlandou. Je to vynikajúca alternatíva k bežným sviečkam.
· Garland vyzerá veľmi pôsobivo, ak ho dáte do starého svietidla alebo dokonca do obyčajnej nádoby.

· Horiaci oheň je istý spôsob, ako zlepšiť atmosféru a obklopiť hostí teplom a mágiou. Môžete využiť svoj krb nielen na pôvodný účel, ale aj ako dekoratívny prvok, pretože môže byť krásne zdobený, aby sa stal epicentrom pozornosti v obývacej izbe.
· Pokúste sa nainštalovať vianočné ozdoby, girlandy alebo „domáce remeslá“ na hornej poličke, aby ste naozaj vyzdobili rodinný dekor a priniesli do neho sviežosť a šarm zimnej sezóny.

· Špecialista ponúka kombináciu jedinečných interiérových predmetov a dekoratívnych podložiek vyrobených z rôznych materiálov, ako je vlna a zamat, a rozptýliť ich okolo dekorácie.
· Môžete si vybrať z bohatej vône sladkej škorice, klinčekov, jemných ovocných akordov a nádych sukulentnej oranžovej farby a dosiahnete vyzdvihnutie svojej neuveriteľne atraktívnej a očarujúcej atmosféry vo svojom byte.

vánoční stůl

· Pomocou sezónnej zeleniny a ovocia, ako ústrednej časti slávnostného stola, môžete dať izbe krásny organický pocit.
· Vetvy palmy a severnej borovice sú elegantnou kombináciou, ktorá dáva dekorácii jedinečný klasický vzhľad.
· Návrhár preferuje výber neutrálnych tónov, pokiaľ ide o obrusy.
Každý ale vyberá vianočnú dekoráciu podľa svojho vkusu a svojich finančných možností, veď predsa stále ide o rodinu a lásku a nie o trblietavé guľôčky na stole.