Ako na vianočnú výzdobu?

Keď sa rodina a priatelia zhromaždia na vianočný večierok či vianočnú večeru u vás doma, budete určite chcieť prekvapiť svojich hostí s krásne vyzdobeným stolom, ktorý dá zvláštnu vianočnú atmosféru. Dekorácia vianočného stola spravidla zahŕňa krásnu centrálnu časť a ďalšie malé dekorové prvky v celej svojej kráse. A niekedy je doplnená aj dekoráciou celej miestnosti s vianočnými ozdobami.

dárek


·         Najdôležitejšie je, že dekorácie na vianočný stôl môžu byť vyrobené z takmer akéhokoľvek materiálu. Kvety, ovocie, sviečky, rastliny, sladkosti, tkaniny – to všetko sa dá skvele využiť, ak ste dostatočne kreatívny človek.

·         Pokúste sa ozdobiť slávnostný stôl s girlandou. Je to vynikajúca alternatíva k bežným sviečkam.

·         Garland vyzerá veľmi pôsobivo, ak ho dáte do starého svietidla alebo dokonca do obyčajnej nádoby.


·         Horiaci oheň je istý spôsob, ako zlepšiť atmosféru a obklopiť hostí teplom a mágiou. Môžete využiť svoj krb nielen na pôvodný účel, ale aj ako dekoratívny prvok, pretože môže byť krásne zdobený, aby sa stal epicentrom pozornosti v obývacej izbe.

·         Pokúste sa nainštalovať vianočné ozdoby, girlandy alebo „domáce remeslá“ na hornej poličke, aby ste naozaj vyzdobili rodinný dekor a priniesli do neho sviežosť a šarm zimnej sezóny.


·         Špecialista ponúka kombináciu jedinečných interiérových predmetov a dekoratívnych podložiek vyrobených z rôznych materiálov, ako je vlna a zamat, a rozptýliť ich okolo dekorácie.

·         Môžete si vybrať z bohatej vône sladkej škorice, klinčekov, jemných ovocných akordov a nádych sukulentnej oranžovej farby a dosiahnete vyzdvihnutie svojej neuveriteľne atraktívnej a očarujúcej atmosféry vo svojom byte.

vánoční stůl


·         Pomocou sezónnej zeleniny a ovocia, ako ústrednej časti slávnostného stola, môžete dať izbe krásny organický pocit.

·         Vetvy palmy a severnej borovice sú elegantnou kombináciou, ktorá dáva dekorácii jedinečný klasický vzhľad.

·         Návrhár preferuje výber neutrálnych tónov, pokiaľ ide o obrusy.

Každý ale vyberá vianočnú dekoráciu podľa svojho vkusu a svojich finančných možností, veď predsa stále ide o rodinu a lásku a nie o trblietavé guľôčky na stole.

Ako na vianočnú výzdobu?

4 (80%)1