Nadčasovo moderné

Dnešná doba je rýchla, to, čo bolo „in“ pred pár rokmi je dnes už nemoderné, a tak sa tomu prispôsobujeme aj my, no hlavne sú to naši mladí. Keď dospejú, stávajú sa z nich rebeli, všetko chcú meniť, prerábať a vynovovať, najradšej by zreorganizovali celú domácnosť podľa svojich predstáv.

luxfery

Kým bývanie nie je vaše, asi s tým nepohnete
Jeden háčik to ale má, a tým je skutočnosť, že pokiaľ bývate spoločne s rodičmi v ich byte, pohnúť s niečim bude asi dosť náročné. Zväčša bývajú dosť konzervatívni a toho, čo si zaobstarali spoločne po svadbe, sa nie veľmi radi zbavujú. Takže jediným riešením pre potomkov, ktorých to už doma nebaví a majú chuť začať sa realizovať vo vlastnom, je odsťahovať sa. V svojom novom byte či dome už rodičovské zásahy nepocítite, tu si všetko zariadite podľa seba, moderne a prakticky, tak ako to chcete a cítite.

Prírodné prvky sú fajn, ale váš názor je dôležitejší
Drevo je materiál, ktorý vnáša pocit tepla a kus prírody do domácnosti, ale dnešná generácia mladých inklinuje skôr k technickejším materiálov, akým je napríklad sklo. Pôsobí čisto a jednoducho, a má výhodu v tom, že sa dá skombinovať takmer so všetkými ostatnými, štýly nevynímajúc. Ani s jeho množstvom to však netreba preháňať, stačí sa rozhodnúť pre niektorý z prvkov, môže to byť zábradlie schodiska alebo deliaca stena. Oceníte ju v byte, ktorý má väčšie priestory, a tak ich rozdelením ho dokážete prakticky rozčleniť a zároveň neprídete o prirodzené svetlo, keďže sklo ho dokonalo prepúšťa. Výsledok bude spĺňať vaše predstavy modernej a zároveň praktickej domácnosti, priestory budú presvetlené a zároveň oddelené.

grafity

Vo svojom po svojom
Použitie technickejších materiálov v byte či dome príjmu vaši rodičia asi s výhradami, ale keďže už gazdujete vo svojom, najdôležitejší je váš pocit spokojnosti, aby ste každý deň mali radosť z toho, že sa vraciate do priestoru, ktorý nesie váš rukopis.