Nápadité a humorné produkty určené k pobaveniu


Aj pomocou internetu dnes máme prístup k rôznorodému tovaru. Vlastne spomeňte si takmer na všetko a nájdete k tomu vhodný produkt. Väčšinou sa naše potreby a myslenie orientujú na oblečenie, elektroniku, bielu techniku, šport, hobby, no existuje ešte jeden druh tovaru, ktorý je sympatický a pobaví, pritom je zväčša finančne nenáročný.

telefon

Mám na mysli rôzne žartovné predmety. Nie sú síce neodmysliteľnou a potrebnou súčasťou, no ale humor patrí k životu a tieto produkty k nemu napomáhajú, navyše okrem nás pobavia i náš kolektív. Takisto aj v tejto kategórii nájdeme relatívne populárne predmety. V tomto článku sa chcem preto zameriať i na takýto druh tovaru a pár vecí vám predstaviť.

minigolf

•         Čiapky King a Queen– Pokiaľ hľadáte nejaký darček pre svojho partnera, naskytuje sa vám možnosť kúpiť dve čiapky spolu, sú rovnakého štýlu, rovnakej farby, na jednej je veľký nápis King /Kráľ/, na druhej čiapky Queen /Kráľovná/. Budete spolu skvele ladiť. Čiapky sú pritom dosť štýlové, taký Hip-Hop.

•         Golfová súprava pre kanceláriu– Toto som už tuším videl v nejakej komédii, každopádne to nie je zlý nápad. Ak ste pánom svojej kancelárie, alebo chcete pobaviť kolegov, či premeniť trochu voľného času na zábavu, táto golfová súprava je vhodná práve do vašej kancelárie. Taký mini-golf vhodný do interiéru.

kostky

•         Retro slúchatko k mobilu- Tak toto je humorne nápadité a určite rozveselíte každého, kto bude vo vašej blízkosti. Ide o naozajstné slúchadlo, ktoré pôsobí ozaj retro, je veľké, pôvodný typ, no má koncovku, ktorá sa dá pripojiť k dnešným mobilom. Zazvoní vám mobil a komunikujete cez toto slúchatko, ako keby ste žili v osemdesiatich rokoch. Ostatným môžu oči vypadnúť. No zrejme ho použijeme iba pre pobavenie známych, tí odvážnejší však môžu napríklad v čakárni či autobuse, je to len na vás, každopádne humorná vecička.