Seriálové hity


Predstavujeme vám hneď niekoľko televíznych, seriálových projektov ktoré tento rok už zahviezdili alebo sa zatiaľ len chystajú.
Game of Thrones
Hoci si na premiéru siedmej série počkáme o niečo dlhšie ako obvykle, fanúšikov to neodrádza. Osudy postáv ktoré sme dlho sledovali predovšetkým oddelene, sa začínajú vzájomne prepletať a dôjde aj na očakávané strety aliancií. Nedávne správy o natáčaní najväčšej bitky seriálu hovoria jasne. Na internete je možné nájsť množstvo, hoci neoverených informácií nájdených na internete ohľadom natáčania.
 filmová kamera
American Gods
Ide o televíznu adaptáciu svetového bestselleru American Gods, ktorý napísal Neil Gaiman. Zvedie nás do moderného sveta plného božstiev, existujúcich skrz našu vieru v ne. Vo filme sa spoločne s hlavnou postavou poberáme cez celú Ameriku aby sme zhromaždili čo najviac starých bohov na epickú bitku proti bohom novým.
 
Mindhunter
Režisér D. Fincher sa opäť vracia ku seriálom v spolupráci s Netflixom. Pôjde o adaptáciu knižného bestselleru Mindhunter, za ktorým je John Douglas spolu s M. Olshakerom. Príbeh sa točí okolo dvojice FBI agentov, ktorá komunikuje so zavretými vrahmi.
 kosmická loď
Star Trek: Discovery
Hoci filmový Star Trek zažíva práve krásne časy, v prípade seriálu sa o tomto príliš nehovorí. Až doteraz. Americká stanica CBS pripravuje nový Star Trek a hoci boli menšie produkčné problémy, momentálne napreduje. Séria by mala mať 13 dielov a mala by tvoriť mostík medzi Enterprise a originálom. Bude sa tiež zaoberať incidentom z histórie Hviezdnej flotily.
 
Twin Peaks
Tento kultový seriál z roku 1990 od tvorcu D. Lyncha sa dočkal pokračovania v podobe tretej série. Mala by nadväzovať na posledný diel série druhej a dokonca by sa mala vrátiť aj väčšina pôvodného štábu a hercov. Takže sa opäť môžeme tešiť na skvelú mysterióznu jazdu plnú výplodov tvorcovej mysle. Táto séria je vo fáze postprodukcie.