Vyskúšali sme za vás

Už dlho mi vŕtalo hlavou, aký je vlastne základný rozdiel medzi gélovými nechtami a uv gélom, ktorý sa stal postupne hitom súčasnosti. Ďalšie pojmy ako Shellac alebo Striplac mi boli ešte ďaleko väčšou záhadou. Preto som sa rozhodla, že to vyskúšam sama na sebe, ako je to s tým nanášaním a tiež odolnosťou.

Práve gél-lak ma skutočne nadchol.Ako väčšina žien mám totiž svoje prírodné nechty celkom zničené od rôznych lakov. Práve preto som chcela vyskúšať nejakú šetrnejšiu metódu, s ktorou by som bola spokojná. Prekvapilo ma, že vydrží až týždeň, čo beriem tak trochu ako malý zázrak. Samozrejme, že odolnosť môžete ovplyvniť aj vy sama, podľa toho čo robíte a ako vlastne so svojimi rukami zaobchádzate.

manikúra

Samotná aplikácia vám vezme asi tak 70 minút vášho času. Počas tej doby si môžete oddýchnuť a venovať sa len sama sebe. Vaše ruky budú pôsobiť veľmi prirodzene a väčšina ľudí ani nespozná, že nejde o bežný lak a vrstva na vašich nechtoch je o niečo vyššia.Pokiaľ dôjde k malým kazom, môžete použiť ešte bežný lak pre fixáciu, ktorý sa dá odstrániť pomocou bežného odlakovača vlastne kedykoľvek.

Buď ste odvážna a pôjdete do tejto procedúry sama alebo si môžete urobiť čas na návštevu štúdia, kde vás samozrejme taká starostlivosť bude aj niečo stáť. Pritom sa vám dostane ešte kvalitnej manikúry a ošetrenia, ktoré si sama doma asi hneď tak nedoprajete.

sada

Ak nechcete ísť do klasických gélových nechtov, môžete vyskúšať napríklad UV gél, ktorý vám zaručí dlho krásne ruky. Ide vlastne o klasiku, ktorú už poznáte, len je potrebné na konci všetko vytvrdiť pomocou UV lampy. Vydrží vám tak dlho, kým si ho sami nedáte dole ako samolepku. Áno, skutočne je to tak! Tiež sa mi tomu nechcelo uveriť, než som si vyskúšala na vlastnej koži. Krásne ruky mi vydržali viac ako dva týždne a pritom som stihla urobiť veľké upratovanie, vrátane umývanie okien a povrch na mojich nechtoch sa nijako nepoškodil a všetko vydržal. Naozajstný zázrak! Ja osobne vždy objednávam tu:.