Jeden desktop vládne všetkým


Dámy a páni  vážený čitatelia , určite sa pamäte ako sme písali o myši Logitech M720 ktorá schopnosť sa pripojiť až k trom  zariadením na jednou. Má tlačidlo 1,2,3 ktoré môžu pripojiť až tri rôzne zariadenia. Ale Logitech sa rozhodol že svoju rodinku vylepšiť klávesnicou ktorá sa volá MK850 a ponuka ich ako ucelenú desktop ktorý dovoľuje jednoducho prepínať medzi troma zariadeniami.
fotka v iphonu

Ako to funguje ? Podobne ako na myši, pretože  á tak tiež tlačidlo 123, ktoré môžeme spárovať z rôznymi zaradeniami a potom ich môžeme používať všetky naraz , čo máme vyriešené úplne jednoducho . Keď stlačíte jednotku , tým sa prepne na počítač , môžete si otvoriť prehliadač , alebo hoci ktorú aplikáciu a všetko funguje jednoducho , a keď sa rozhodnete prepnúť na Android stlačíte si dvojku a môžete používať zariadenia na Androide. Tretiu polohy si môžete rezervovať aj na napríklad smart televízii ktoré budete požuvať úplne ľahko ako pri prvých dvoch zariadeniach. Na klávesnici môžete nájsť aj špeciálne tlačidla určené pre mobilné zariadenia ako napríklad tlačidlo home , kontextové menu , späť , je tam tlačidlo ktoré vám uzamknime zariadenie , a môžete ich používať úplne bez problémov.
černá klávesnice

Keď sa na to pozrieme mechanicky tak obi dve zariadenia sú plastové , prevedenie je solídne  , avšak nijak výnimočné. Klávesnica je veľmi ľahká , na spodnej časti nájdeme dva páry nožičiek ktoré sú určené pre nakláňanie 4 stupne , nižší pár pre 8 stupňou , takže si klávesnicu môžete napolohovať jak chcete. Klávesnica je riešená aerodynamicky , to znamená že je veľká , prehnutá a m veľmi príjemnú pogumovanú opierku . Agronomické tvarovanie znamená že je v strede prehnutá a má iný tvar ako ostatné klávesnice. Ideálne je to pre písanie všetkými desiatimi , pretože dosiahnete na všetky klávesy dobre . Troch problém je pokiaľ do nich ťukáte tak zistite že to tie tlačidla trochu prehýba takže toto nie je až také optimálne na rýchle písanie.