Krásna zvnútra


Základ všetkého živého…
Omieľa sa to všade a vždy aj bude. Voda je totiž niečo, čo nenahradí žiaden produkt a v kráse to platí tiež. I keď o tom počúvame zo všetkých strán, smutná pravda je taká, že o to viac na tento dar zabúdame. Kašlite na sytené nápoje plné cukru, číra, čerstvá voda bude pre Vás a Vašu krásu vždy tou najlepšou voľbou.

voda

Komu sa nelení…
…tomu sa zelení. Výťažky zo zeleného čaju dnes nájdeme v množstve kozmetických produktov, ako sú pleťové masky, peelingy, krémy, odličovače. Nesmieme však opomenúť, že rovnako pozitívne účinky má tento elixír aj zvnútra. Okrem prílivu energie a následných z toho vyplývajúcich výhod, Vám jeho pravidelné používanie krásne rozžiari pleť a takisto spôsobí, že pleť bude vďaka antioxidantom starnúť pomalšie. Veľkým hitom sa stal zelený čaj Matcha Tea, z ktorého sa okrem klasického čaju robia dokonca aj zákusky!

zázvor

Skvelý štart do dňa…
Ak zdravé a ľahké raňajky doplníte koktejlom, ktorý bude pozostávať z kajenského korenia, citrónovej šťavy a zázvoru, zrýchlite si metabolizmus a svoj deň odštartujete plná energie a vitamínov! Na tomto nápoji ulietava známa modelka predvádzajúca pre značku Victoria´s Secret Elsa Hosk, aj známa slovenská speváčka Dara Rolins.

Dokonalú kombináciu…
…tvorí spojenie kurkumy a zeleného jačmeňa. Toto spojenie má blahodárne účinky na Vaše zdravie, pôsobí ako prevencia proti rôznym druhom problémov, týkajúcich sa prakticky každej telovej sústavy človeka. Čo sa krásy týka, pôsobí skvelo proti kožným chorobám a ekzémom a viditeľne omladzuje, pôsobí proti vyrážkam a iným pigmentovým problémom.

koktejl

Sila zelených smoothies…
…je obdivuhodná a bola by škoda ju nevyužiť. Boom, ktorý prišiel pred pár rokmi, keď sa s celebritami, ktoré v ruke niesli tento zelený zázrak, roztrhlo vrece, bol opodstatnený! Do zelených smoothie si môžete dať od listov baby špenátu, po kráľovnu zeleniny brokolicu, čokoľvek. Ak pridáte zelený čaj a ľubovoľné ovocie kvôli chuti(odporúčame mango, alebo banán), zázrak je na svete. Okrem zasýtenia a nízkeho obsahu kalórií Vás tento koktejl vyživí aj zvnútra. Skvelo vyrieši problémy s pubertálnou alebo mdlou pleťou.