Mihalnice ako z obrázku

Krásne oči a hlboký pohlaď môžeme vytvoriť viacerými spôsobmi. Ak nemáte to šťastie, že máte dlhé mihalnice od prírody poznáme viacero alternatív ako ich docieliť. Pekný pohľad sa dá vytvoriť mejkapom na to vhodným, líčenie očí je doslova umenie a šikovný vizážista dokáže zázraky. Na internete nájdete mnoho videí na túto tému, stačí sa len osmeliť a vyskúšať to doma pred zrkadlom. Všetko sa dá naučiť a na všetko existujú už v dnešnej dobe šikovné triky.

umělé řasy

Výber vhodnej špirály
Keď vojdete do drogérie hneď sa na vás vyrútia regály rôznych značiek a máte na výber niekoľko druhov kozmetiky na oči. Výber vhodnej špirály je tiež hotové umenie, ale ak si dáte poradiť od priateliek alebo priamo od predavačky nebude s tým až taký problém. Existuje veľa druhov špirál, na zahustenie rias, na ich predĺženie, alebo si môžete napríklad zvoliť aj farebný odtieň. Je dobré vyskúšať každý typ a podľa toho zistíte, ktorá vám najlepšie vyčaruje zvodný pohľad.
Môžete použiť aj staro-nový trik a kúpte si kliešte na mihalnice, ktoré vám s líčením pomôžu vytvoriť pekný tvar rias. S vhodnou špirálou máte dokonalý efekt na svete.

řasy

Umelé mihalnice a jednorazové trsy na oči
Ak ste menej zručná a nemáte prax v rukách a jednoducho si neviete vytvoriť profesionálny mejkap sama je tu aj taká možnosť, že zájdete k profesionálom a dáte si na oči aplikovať umelé mihalnice. Na trhu je veľa možností, kozmetička vám dá na výber hneď niekoľko možností a druhov mihalníc. Nemusíte sa báť, umelé riasy vyzerajú na oku krásne a prirodzene a netreba si ich už ani maľovať. Trvácnosť na očiach majú asi mesiac a potom ich treba dolepiť. Na výber budete mať aj možnosť nalepiť si v salóne jednorazové trsy rias, ktoré tiež vyčarujú krásny pohľad, no tento spôsob sa používa skorej napríklad na svadobné líčenie, či na stužkovú. Umelé mihalnice sa dajú zakúpiť aj v drogérii a môžete si ich hocikedy nalepiť aj sama, keď potrebujete.