Pamper Night – fenomén, ktorý musíte vyskúšať aj vy!


Možno ste už spozorovali, že sa internetom šíria videá, kde si slečny a dámy vytvárajú domáce masky, robia manikúru a vo vani plnej bubliniek popíjajú vodu z pohárov na vysokej stopke. Tento trend sa nazýva ,,Pamper Night“ čo znamená niečo ako rozmaznávanie seba samého. Prvotne sa takéto večeri volali ,,Pamper Party,“ a vykonávali sa vo wellness centrách a salónoch, kde väčšinou klientky chodili na masáže a iné kozmetické a skrášľujúce procedúry.

koupel

Nemusíte však nikde chodiť. Vytvorte si domáce spa u vás doma a verte, že nebudete ľutovať. Pozvite aj kamarátku a o zábavu máte postarané.

Navoďte príjemnú atmosféru

Či už sama alebo s niekým, postarajte sa, aby ste sa cítili príjemne. Zapnite si relaxačnú hudbu a zapáľte voňavé sviečky. Pripravte si svoj obľúbený nápoj a aspoň na chvíľu vypustite všetky starosti.

Preukážte svojej pleti nehu
Áno, je dôležité sa starať o pleť každý deň. Ale tentoraz pridajte nejaké kroky. Dôkladne očistite tvár od líčidiel. Pokračujte naparovaním tváre, kedy sa otvoria póry a vy ste pripravená na masku. Zapnite si obľúbený seriál alebo dajte niečo dobré pod zub. Najlepšie niečo, čo obsahuje čokoládu.

levandule

Rozmaznávajte sa bublinkami

Kašlite na krátku sprchu, napustite si vaňu! Fantázii sa medze nekladú. Môžete použiť penu alebo soľ do kúpeľa a nebráňte sa ani bylinkám či okvetným lupeňom. Zoberte si so sebou niečo na pitie. Napríklad aj šampanské. Zaslúžite si to!

Doprajte špeciálnu starostlivosť svojim nohám

Nohy. Tie, ktoré nás nesú životom. Aj ony si zaslúžia starostlivosť v podobe pílingu, prípadne aj zábalu, po ktorom budú na dotyk jemné. Zbavíte sa tak odumretej kože, ktorá, povedzme si pravdu, v letných sandáloch nevyzerá práve pôvabne.

wellness

Do tejto rutiny si môžete pridať aj iné kroky. Všetko podľa vašej vlastnej ľubovôle a náročnosti. Po takomto večeri budete určite dobre oddýchnutá a pripravená čeliť ďalším životným výzvam.