Recepty na krásu?


Krása je naozaj niečo nestále. Je to niečo, čomu sa musíme venovať. Ale čo všetko ju vlastne zahrňuje? Sú to vlasy, je to naša tvár a je to aj naša postava. Občas si myslíme, že proti niektorým veciam sa jednoducho bojovať nedá. Opak je však pravdou. Všetko sa dá, stačí len, keď človek chce. Každá žena vie, že základom je milovať samú seba takú, aká je. Nikde však nie je napísané, že sa tomu nedá aj nejako pomôcť, no nie? O to viac, keď sú tie pomôcky prírodné a bez chémie.
dívka s věncem 
Viete, ako na celulitídu?
Ak je niečo, čo naozaj trápi takmer každú jednu z nás, tak je to jednoznačne celulitída alebo inak povedané pomarančová koža. Niektoré ženy tvrdia, že niečo takéto je dedičné, iné si naopak myslia, že je to výsledok stravy a celkového životného štýlu. Závidíme mužom, že ju nemajú? Jednoznačne. Ale čo sa proti tomu dá vlastne robiť? Naše staré mamy tvrdia, že overený recept je kávový píling. Zmiešať telové mlieko s mletou kávou má vraj na pokožku blahodarné účinky. Kto by povedal, že naša milovaná káva má aj takýto skvelý bonus?
krásná žena s mikádem
 
Komu prekáža suchá pokožka?
Ak sú z niečoho ženy skutočne nervózne, tak je to určite suchá koža na rukách, na nohách alebo celkovo na celom tele. Suchá koža nás vytáča do nepríčetnosti, pretože potrebuje neustálu hydratáciu, ktorú jej vždy nevieme dať. Nemôžeme si predsa bez prestania krémovať ruky, keď niečo potrebujeme prenášať. Účinná je banánová maska, na ktorú potrebujete len zrelý banán, olivový olej a vajíčko (konkrétne žĺtko). Všetko poctivo zmiešajte dohromady a nechajte na suchej pokožke pôsobiť aspoň tridsať minút. Budete prekvapená výsledkami.
 
Chcete mať hladkú pleť?
Nie je naozaj nič jednoduchšie. Opäť je ideálnym riešením naša milovaná káva, ktorá nielen, že nakopne organizmus, ale má aj blahodarné účinky na našu pleť. Nie nadarmo sú kávové pílingy poslednú dobu naozaj populárne. Zmiešajte kávu a trochu olivového oleja. Masírujte pleť, dokým vám to bude príjemné, a potom opláchnite vlažnou vodou.