WWW pomocníci pre Váš počítač


MyKeyFinder
·         Táto aplikácia má len jedinú, ale veľmi dôležitú funkciu. Vyhľadáva totiž v registri Windows či v ďalších umiestneniach na disku Vášho počítača licenčné kľúče inštalovaného softwaru.
·         Skenovať môže ako primárny pevný disk s inštaláciou operačného systému, tak i externé disky. Skenovať externé disky sa hodí v prípade, že meníte súčasný pevný disk za nový a po čerstvej inštalácii Windows potrebujete doinštalovať zakúpené programy.
·         Pre získanie potrebných kľúčov potom len stačí pripojiť starý disk k počítaču a nechať ho prehľadať programom MyKeyFinder. Kompletný prehľad inštalovaného softwaru, spoločne s jeho sériovými číslami, možno v tejto aplikácii vytlačiť alebo uložiť do pdf dokumentu.
·         Časovo neobmedzená plná verzia v cene 10 Euro pre Windows XP a vyšší.
 policista u semaforu
Adguard
·         Pre blokovanie reklamy funguje Adguard podobne ako doplnok Adblock, ten ale nie je dostupný pre všetky internetové prehliadače.
·         Adguard totiž filtruje internetovú prevádzku na pozadí operačného systému, okrem odstránenia obťažujúcich reklamných bannerov a reklám.
·         O bezpečnosť pri surfovaní sa stará špeciálny modul identifikujúci podvrhnuté stránky.
·         Rodičovskú kontrolu nevhodných webových stránok je možné nastaviť len podľa veku používateľa, ale funguje spoľahlivo.
·         Polročné verzie programu s možnosťou updatu, pre Windows XP a vyšší.
 chyba internetu
True Key 4.8
·         Program True Key 4.8 pochádza od spoločnosti Intel a slúži pre prihlasovanie bez hesla.
·         Jedná sa o klasický trezor na heslá ukladaná do šifrovanej databázy, avšak s modernou funkciou pre prihlasovanie užívateľov s využitím biometrie.
·         Vedľa hlavného hesla možno totiž na overenie Vašej identity použiť aj odtlačok prsta, v prípade notebookov vybavených snímačom alebo identifikáciou na základe tváre, ak je váš počítač vybavený webkamerou.
·         True Key možné používať úplne zadarmo pre najviac 15 uložených hesiel a je určený pre Windows XP a vyšší.