Zariaďujeme izbu pre dve deti


Nie každé dieťa môže mať izby samostatné. Ak bývate v malom byte ktorý máte len troj izbový vaše deti musia mať spoločnú izbu. Ako túto šestku izbu zariadiť aby mali veľa spoločného e aj samostatného priestoru ?

pokojíček
 
·         Posteľ
 
Veľa miesta zaberú postele. Dve postele do nej izby síce zmestite , no problém bude s priestorom ktorý tam neostal. Tento problém môžete využiť tak že im do izby dáte poschodová posteľ ktorú neoceníte len vy ale aj vaše deti a navyše získate veľa priestoru ktorý sa bude dať prakticky využiť.
 
 klučíčí pokoj
 
·         Skrinka na oblečenie a spodné prádlo
 
Nemusíte svojim deťom kupovať Nijak obzvlášť veľké skrine . Jednak na nej ešte nedočiahnu , a na druhej strane priestor v skrine vaše deti nevyužijú na plno. Taktiež môžete do izby umiestniť aj špeciálnu skrinku na hračky či iné veci s ktorými sa Vaše deti hrajú.
 
·         Stolička či moderný gauč
 
Dnes máme množstvo stoličiek pre deti ktoré môžete dať do izby. Ale môžete im do izby dať aj malú sedačku aby sa vaše deti cítili vo svojej izbe ako doma , a mali úplne pohodlie a sústredenosť pri príprave do školy. Ku sedačke môžete pridať aj stolík kde si budú robiť domáce úlohy.
 
·         Kút na hranie , miesto na učenie
 
Teraz prichádza spoločný a samostatný priestor. Spoločný priestor by mal by na hranie sa. Tento priestor môžete dať na akékoľvek miesto  , ktoré  Vám v detskej izbe ostalo. Vaše deti potrebujú aj miesto na prípravu a učenie sa do školy. Aby sa učili v úplnom kľude nájdite im tam ten miesto kde ich nebude nič vyrušovať aby sa môj úplne sústrediť na prípravu domácich úloh. Nezabudnite aj na správne umiestnenie tohto miesta.

dětský pokoj
 
Aby sa cítili vaše deti vo svoje izbičke dobre , pohodlné a útulné , môžete ju vyzdobiť rôznymi doplnkami alebo dekoráciami. Napríklad môžete na stenu dať rôzne obrazy v animovanom podaní , či doplnky napríklad hodiny , pomôcky pri učení , rôzne detské sochy a podobne .