Moderné čítacie svetlá pre akéhokoľvek čitateľa

Hlavným problémom pri výbere akéhokoľvek osvetlenia je to, že každý jeden užívateľ má svoje vlastné preferencie. Svetlá sú veľmi osobnou záležitosťou. Niekomu vyhovuje silnejšie svetlo, inému zas naopak to tupšie. Avšak je veľmi dôležité poznamenať, že prílišné svetlo je rovnako zlé ako tupé svetlo. Keď svetlo žiari z vysoko reflexných povrchov je únavné a obzvlášť nevhodné pre starších ľudí a ľudí, ktorý majú problémy s očami.

kniha

Aké faktory ovplyvňujú výber správneho svietidla pri čítaní?
Jas:Toto je prvý dôvod, kvôli čomu potrebujete svetlo na čítanie, takže sa musíte uistiť, že bude v súlade s testom. Ak je svetlo slabšie, musíte vidieť stránky knihy bez ohľadu na veľkosť písmen. Čím jasnejšie, tým lepšie. Avšak nie do tej miery, že bude mať škodlivý účinok na vaše oči.

Trvanlivosť:Dlhovekosť je dôležitá. Nechcete prísť o kvalitu čítania kvôli tomu, že svetlo slabne.
Flexibilita:Svietidlo by malo byť flexibilné. Malo by vám byť umožnené otáčať ho tam, kam chcete.

knihovna
 
Top výber svietidiel určených na čítanie                    
LightingEVER LED:nabíjateľné svetlo na čítanie. Jeho výrobcovia tvrdia, že je jedno z najlepších svietidiel určených pre čítanie. Jedná sa o malú lampu, ktorú viete upevniť na knihu. LED svetlá sú jemné a s najväčšou pravdepodobnosťou nebudú vadiť vašim očiam. Svetlo je dostatočné jasné na to, aby ste nemuseli prílišne zaostrovať očami na písmenká. Je taktiež ľahko skladovateľné a prenosné, takže aj keď zostanete niekde mimo domova, môžete stále čítať v tme bez ťažkostí.

LuminoLite:nabíjateľné extra jasné LED čítacie svetlo. Vzhľadom na to, že je vyrobené s LED svetlom, budete si môcť vychutnať prirodzenejšie svetlo pri čítaní. Hrdlo svetla je nastaviteľné a čo je veľkou výhodou nastaviť sa dá aj jas svetla. Jednou z najväčších výhod tohto svetla je to, že ho môžete kedykoľvek nabíjať, takže nevyžaduje žiadne batérie. Svetlo je taktiež prenosné.

svíčka

Svietidlo LED: pomocou svetelného knižného svetla WITHit budete môcť čítať v tme ako superhrdina. Svetlo je dodávané v štyroch rôznych farbách a štýloch, takže si môžete vybrať aj podľa dizajnu. Funguje na princípe pripevnenia na knihu pomocou klipu. To vám dáva viac možností, pokiaľ ide o čítanie v tme, keďže nebudete musieť držať baterku.Je prenosné a úplne dobíjateľné.