Sprievodca novou érou lakovania

V prvom rade majú byť nechty zdravé ale v neposlednom rade aj krásne a upravené. K tomu nepochybne patrí pekný lak, ktorý vydrží. Určite každej žene sa nie len raz v živote stalo, že aj keď si kúpila lak kvalitný a drahý, tak sa začal hneď po prvom dni olupovať. Čo v tomto prípade robiť ? Samozrejme si môžete nechty nalakovať odznova alebo skúste francúzsku manikúru, ktorá je jednoduchá, elegantná a muži ju milujú, pretože pôsobí zdravo a čisto. Bežné ženy v domácnostiach nemajú väčšinou čas na návštevu kvalitného kozmetického salóna a tak tu nastáva otázka čo s tým. Skúste si nájsť hodinku času a venovať sa kvalitnej starostlivosti o Vaše nechty. Ak budú nechty a pokožka okolo nich zdravé, tak aj lak Vám bude lepšie držať a nechty nebudú škaredé, staré a zažltnuté.

červené nehty

Nový trend – nechty ako umelecké dielo:
· Geometrické tvary
· Dúha
· Púdrové laky
· Samolepky
· Matná textúra
· Kresby ako od špičkového maliara

růžové nehty

Všetky vyššie vymenované tipy a mnoho ďalších sa stáva trendmi vo sfére lakovania nechtov. Nechty sú pýchou ženy a keď na nich okolie zbadá aj nádhernú kresbu, tak hotové umelecké dielo je na svete a zvládnete to aj samé. Potrebujete ale riadnu dávku trpezlivosti, pevné ruky a vybavenie, ktoré zoženiete v každej lepšej drogérii. Ak chcete byť výnimočná, nechajte sa prehovoriť na abstraktné umenie, obľúbeným trendom tejto sezóny sú štvorcové maľovania, ktoré sú nafarbené rôznymi odtieňmi či odlišné maľovanie jedného nechta na ruke, ktorý bude oproti ostatným nechtom výraznejší.

nehty

Zjednodušiť si to môžete špeciálnou lepiacou fóliou, ktorou si ľahko ozdobíte nechty aj v pohodlí domova. Aktuálne letia aj rôzne 3D ilustrácie, doplnené o kvety, šperky, látky, gombíky, kamienky a mnoho iných či už tradičných alebo originálnych doplnkov. Ak Vás toto umenie zaujíma, skúste navštíviť stránku, kde sa dozviete taktiež veľa informácii o nových spôsoboch lakovania nechtov a taktiež aj o farbách, ktoré sú túto sezónu v móde.