Zábava, informácie i fotky, všetko nájdete tu.


Navštevovanie internetu www stránok nám dopraje mnohé možnosti. Zábavu, komunikáciu, no i potrebné informácie či návody. V tomto článku Vám poskytnem tipy na pár stránok, ktoré by ste mohli užitočne využiť. Ak už hľadáte zábavu či informácie, tieto stránky Vám dúfam pomôžu nájsť to, čo hľadáte. Jedná sa o výber tých kvalitných, overených, no môže sa stať, že o niektorých ste možno nevedeli. Dúfam, že Vám prídu vhod a možno ich začnete využívať i Vy. Tak teda poďme na to. / Napíšem ich v originálnom znení, bez diakritiky./
pracovní notebook
Formulare- ke- stazeni
Predstave si všetko, čo Vás napadne pod pojmom formulár a na tejto stránke to určite nájdete. Stránka obsahuje 510 úradných, ministerských, poštových a poisťovacích spisov, takže určite nájdete ten, ktorý potrebujete vyplniť Vy. Pokiaľ chcete vyplniť náročný formulár bez toho, aby Vám ho stále vracali a aby ste sa vôbec nezmýlili, odporúčam navštíviť túto stránku. Spisy sú oficiálne, ak sa budete riadiť týmito vzormi, pochybenie Vám nehrozí a teda ani zbytočné nepríjemnosti a ani ďalšia stráta času.
Thefwa
Ak hľadáte nejaký zaujímavý web, ktorý Vás upúta krásnym a prehľadným spracovaním, táto stránka Vám dá tip na každý deň. Vždy nájdete tipy na webové stránky, ktoré by Vás mohli zaujať. Ak si nie ste istý, čo vlastne hľadáte, tieto dizajnovo a graficky krásne spracované weby Vás určitým spôsobom vždy zaujmú i oslovia. Či už máte zlú alebo skvelú náladu, vždy tu niečo nájdete. Raz natrafíte na stránku o automobiloch, druhýkrát na stránku o letovisku, tretíkrát na tvorbu šialeného vývojára. Ten výber je veľmi pestrý, na každú tému.
černá silueta
Flickr
Táto stránka Vám už určite niečo hovorí. Sú na nej uložené tie najkrajšie fotky, v najlepšej kvalite. Pokiaľ hľadáte nejaký zaujímavý obrázok v podobe kvalitnej, dokonca umeleckej fotky, mali by ste navštíviť v prvom rade túto stránku.
Wikirage
Áno, v podstate ide o Wikipédiu, no táto stránka Vás uvíta prehľadným úvodom, na ktorom sú zverejenené najaktuálnejšie či najzaúmavejšie príspevky z Wikipédie. Je spracovaná na štýl kedy máte pocit, akoby ste čítali noviny. Nemusíte prehľadávať celú Wikipédiu, čítajte ju týmto štýlom, ako keby štýlom novín.